FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop


TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý, pro firmu, zákazníky, klienty i zaměstance eshop

firemní potisk
firemní potisk Formát 31,5x55,5 cm, 3x12 listů, čtyřjazyčné tříměsíční kalendárium se svátky vybraných evropských států, spirálová vazba.

Na každém kalendáři prostor pro firemní přítisk - 3 x šířka kalendáře x 3,5 cm. Na přání lze doplnit i horní laší pro firemní potisk. Kalendář je vybaven posuvným jezdcem červené barvy. Složený kalendář má rozměr 31,5x18,5 cm a vejde se do obálky B4. 3x 12 listů. Ofsetový vysoce kvalitní tisk na křídový papír, barvy proti otěru kryty speciálním lakem. Odtrhávací listy kalendáře sešity v záhlaví spirálou, záda vyrobena z lepenky 600 g.

Kód zboží: N207

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop

Firemní potisk, další nápady a tipy na dárky eshop

- Potisk nástěnného kalendáře nápady na firemní vánoční dárky eshop
- Potisk nástěnného kalendáře

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Tříměsíční kalendář s poznámkami - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop
Tříměsíční kalendář s poznámkami - modrý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Tříměsíční kalendář s poznámkami - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop
Tříměsíční kalendář s poznámkami - šedý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

ČTYŘMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop
ČTYŘMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop
TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - modrý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář nápady na firemní vánoční dárky eshop
TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Pobřeží - tříměsíční kalendář nápady na firemní vánoční dárky eshop
Pobřeží - tříměsíční kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ksTŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop

TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý, nápady pro firmu, zákazníky, klienty i zaměstance eshop

Zakoupíte-li si kalendář pro firmu, získáte hodnotný reklamní firemní propagační předmět. Nástěnné a stolní kalendáře i diáře, které se hodí pro reklamní firemní potisk jako dárkové přeměty. Máme dobré nápady na firemní vánoční dárky. Kalendáře, které mají firemní potisk, patří mezi vyhledávané reklamní předměty. Často je dodává reklamní agentura. Kalendář je také dobrý nápad na vánoční dárek. Mezi oblíbené propagační předměty patří dárkové balíčky, které mohou tvořit nástěnné kalendáře a jejich reklamní potisk. Je to pak originální reklamní předmět, který také dobře poslouží jako firemní vánoční dárek. TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý, dobrý tip. Stolní kalendáře a nástěnné kalendáře patří mezi časté reklamní dárky. Kalendáře mohou dobře posloužit jako zajímavé reklamní předměty. Mezi oblíbené vánoční dárky a dárkové a reklamní předměty patří také velké stolní kalendáře. Pro firmu se hodí firemní logo na potisk předmětů. Reklamní agentury mají nápady na vánoční dárky a vytvářejí firemní dárky - stolní kalendáře - nástěnné kalendáře aby pomáhaly udržovat firemní identitu. Nástěnné kalendáře a diáře, to jsou vhodné reklamní dárkové předměty. Kalendář a jeho firemní potisk, to je dobrý propagační předmět. Stolní kalendář jistě ocení Váš obchodní partner jako dobré reklamní zboží. Firemní kalendáře jsou vhodné jako vánoční dárky pro klienty i jako dárky pro obchodní partnery. Na firemní kalendáře patří potisk kalendářů. Potisk kalendářů Vám dobře provede Tereza Tempo Line - reklamní agentura Praha. Výroba kalendářů a potisk kalendářů zaberou nějakou dobu, proto dodejte včas logo pro firmu, aby vznikly hodnotné obrazové firemní kalendáře, nebo i tříměsíční kalendáře. Kalendáře a diáře, stejně jako firemní kalendáře, patří mezi stále oblíbenější firemní dárky. K vyhledávaným firemním předmětům samozřejmě patří firemní kalendář a firemní diáře.

TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý, určitě správná volba. Reklamní kalendáře dobře poslouží jako firemní dárky k Vánocům, obzvláště jsou-li vlastní a firemní. Kalendář s potiskem, to je dobrá volba jako firemní kalendář! Nebo vlastní firemní kalendář - pravý firemní kalendář! Na vlastní firemní kalendáře totiž nemusíte platit navíc potisk kalendářů. Pořiďte si originální firemní dárky - to je ta správná podpora marketingu. Náš firemní e-shop je šikovný pro Váš nákup stolních i nástěnných kalendářů a diářů. Kalendáře a diáře pro firmu je dobré koupit včas, třeba právě v našem e-shopu.

nápady na firemní vánoční dárky potisk firmu nápady firemní vánoční dárky reklamní potisk firma nápady na firemní bonboniéry potisk firmu nápady na firemní bonboniéry potisk firmu
Nahoru