logo tereza čokoláda víno trika fotosoutěž
tužky,pera mnoho magických dárků mnoho magických dárků mnoho dárků
mnoho magických dárků mnoho magických dárků mnoho magických dárků čokoláda
katalog-zdarma-kalendáře
Velikonoční
firemní přání
a dárky
velikonoční čokoláda
Velikonoční přání
a sladké dárky
čaje
Velikonoční anglické čaje
novoročenky
Firemní tužky a pera
Obchodní podmínky

velikonoce-čokoláda
velikonoce-čokoláda

Velikonoční dárky pro firemní klienty, přání, reklamní čokoláda pro Vaši firmu

Bonboniéry jako dobré reklamní předměty.

Prodáváme bonboniéry, které jsou osvědčeným způsobem celoroční reklamy každé firmy. Reklamní potisk lze realizovat na každou bonboniéru individuální visačkou s firemním logem a přáním. Na každé visačce můžete mít firemní logo a libovolné texty, fotografie nebo grafiku. Bonboniéry jsou proto vhodné jako propagační předmět po celý rok.

Prodáváme také velikonoční přání, která jsou oblíbeným způsobem velikonoční propagace. Jde o digitální velikonoční přání špičkové úrovně. Dodáváme klasické jednolisté velikonočenky i velikonoční přání skládaná. Stále větší oblibě se těší čokoládová velikonoční přání a také mini-čoko-velikonočenky. Jako alternantivu k běžným přáním firmy také často volí různé čokokoládové speciality. Proto nabízíme úžasné bonboniéry s belgickými pralinkami. V naší nabídce najdete také firemní vína v kombinaci s pralinkami. Všechna velikonoční blahopřání a dárky dodáváme v expresních termínech. Velikonoční čokoládové dárky lze snadno objednat v našem internetovém obchodě.

Neodkládejte nákup velikonočních dárků na poslední chvíli!

ZOBRAZENÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKY VELIKONOČNÍCH DÁRKŮ V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ

NEZAPOMEŇTE NA FIREMNÍ PŘÁNÍ K VELIKONOCŮM

Zakázková kancelář TEREZA Tempo Line je otevřena:
pondělí - pátek 8.00 - 18.00 hod.

mapa kudy do Terezy
mapa kudy do Terezy
Lužická 30, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
tel.: 222 519 404, fax: 222 514 397

e-mail: tereza@tereza.cz © TEREZA Tempo Line, s.r.o.,

Velikonoční nápady a motivy Velikonoční nápady Velikonoční motivy na přání Velikonoční kreslené motivy Velikonoční kreslené obrázky Velikonoční kreslené motivy Velikonoční firemní přání Velikonoční firemní dárek Dárky pro zaměstnance Přání na Velikonoce pro zákazníky Reklamní dárky pro klienty Velikonoční dárky pro firmu Dárky pro obchodní partnery Dárky pro zaměstnance Velikonoční dárky Dárkové sady Dárkové balíčky Velikonoční dárek Velikonoční dárky - firemní Velikonoční čokoláda Čaje na Velikonoce Velikonoční čaj Reklamní bonbony Velikonoční bonboniéra Přání na Velikonoce Přání pro firmu Reklamní balíčky Velikonoční balíček

Zamyslete se na chvilku nad tím, jaké propagační a reklamní předměty vybrat pro své klienty. Třeba čokoládové velikonoční dárky, to je dobrý tip na dárky jak pro zaměstnance tak i pro Vaše klienty. Máme dobré a vtipné nápady na firemní dárky na Velikonoce. Snadno jimi zrealizujete svoje firemní velikonoční přání. Posloužíme Vám, hledáte-li tipy i na jakékoliv jiné reklamní předměty. Dnes jsou stále populárnější velikonoční přání z čokolády místo dřívějších velikonočenek jen z papíru. Někdy je ale jako tip na dárek nejlepší značková bonboniéra s belgickými pralinkami. U nás si vždy vyberete originální lahůdkové belgické pralinky jako dárkové předměty pro firmu na Velikonoce. Máme také další skvělé nápady na firemní velikonoční dárky pro firmy. Na přání vytvoříme nádherné dárkové balíčky z reklamní čokolády a firemního vína, které jsou vhodné jako balíček pro firmu i jako dárek pro klienty. Objednejte si k tomu také plnobarevný potisk vybraných velikonočních dárků. Velikonoční firemní přání je ale vhodné objednat zavčas, abyste stihli přání na Velikonoce svým klientům včas odeslat. Velikonoční dárky pro klienty , dobrý tip. Reklamní cukrovinky jsou stále oblíbenější jako firemní dárek. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodnými místy, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda. Čokolády jsou stále populárnější jako tip na firemní velikonoční dárky, musejí však mít firemní potisk čokolády. Dále jako velmi dobrá firemní propagace poslouží třeba i originální velikonoční blahopřání v podobě bonboniéry s belgickými pralinkami. Velikonoční přání z čokolády, bonboniéra jako tip na dárek a další vtipné dárkové předměty, třeba luxusní čaj pro firmu na Velikonoce. Právě firemní originální značkové anglické čaje v podobě velikonoční kolekce jsou hitem letošních Velikonoc. Dárkově balený anglický čaj se totiž dá nádherně kombinovat s belgickými pralinkami a bonboniérami do elegantních dárkových balíčků doplněných visačkou s firemním logem. Naše reklamní kancelář Vám i v tom ráda poslouží.

Velikonoční dárky pro klienty, určitě správná volba. Takže když to stručně shrneme, co jsou ty nejlepší dárky pro Vaše klienty a obchodní partnery? 1/ firemní belgické pralinky v bonboniéře s potiskem 2/ kvalitní firemní víno s potiskem 3/ značkové anglické čaje s potiskem 4/ rozmanité čokoládové dárky, od nejmenších čokoládiček až po velké tabulkové čokolády s potiskem 5/ elegantní firemní balíček, který obsahuje cokoliv, na co si vzpomenete. To vše jsou úžasné propagační a dárkové přeměty, které si Vámi obdarovaní zákazníci a partneři dobře zapamatují. Všechny tyto předměty můžete samozřejmě doplnit i firemním přáním a někdy stačí i jen malá visačka s Vaším firemním logem a hezkým blahopřáním. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu těchto firemních dárků s barevným potiskem. Přesvědčte se nákupem u nás, že máme opravdu dobré nápady na dárky na Velikonoce a že také Vám, hezkým a chutným dárkem, uděláme radost. A nakupte si včas...